Advertise with Googlier.com Dortherhook https://www.dortherhoek.nl Website van de buurtvereniging "Dortherhook" Sun, 05 Apr 2026 09:55:40 +0000 nl-NL hourly 1 https://wordpress.org/?v=7.1.3 https://www.dortherhoek.nl/wp-content/uploads/2024/02/cropped-Dh-icon-goud-32x32.png Dortherhook https://www.dortherhoek.nl 32 32 Paasvuur Dortherhoek 2026 https://www.dortherhoek.nl/2026/01/25/paasvuur-dortherhoek-2026/ Sun, 25 Jan 2026 12:56:04 +0000 https://www.dortherhoek.nl/?p=4309 Lees verder Paasvuur Dortherhoek 2026 →]]> De buurtvereniging Dortherhook gaat dit jaar (5 april) weer een mooi paasvuur evenement organiseren, met grote tent en live band en DJ!

Het is dit jaar de 25ste keer dat we dit als buurtvereniging gaan organiseren. We gaan er daarom iets speciaals van van maken.

Ook deze keer weer een mooie paasbult. Het blijft bijzonder om deze oude traditie elk jaar organiseren en te beleven voor jong en oud.

Wel op een nieuwe locatie aan de Veldkampsteeg net voorbij nr 12, zie kaart of google maps. Parkeren kan tegenover het paasvuur terrein in een weiland aan de Veldkampsteeg. Fietsen op het terrein in de fietsenstalling.

We beginnen om 20:30 uur met de fakkeloptocht voor de jeugd, deze fakkels kun je vanaf 19:30 kopen op het terrein, daarna zullen we dan rond 20:45 paasvuur ontsteken met deze fakkels.

Nieuwe locatie Paasvuur (https://maps.app.goo.gl/jj4NZYE5i5WnfbXNA)

]]>
Paasvuur Dortherhoek 2025 https://www.dortherhoek.nl/2025/02/26/paasvuur-dortherhoek-2025/ Wed, 26 Feb 2025 22:04:34 +0000 https://www.dortherhoek.nl/?p=4251 Lees verder Paasvuur Dortherhoek 2025 →]]> ( Op 16 april kregen we groen licht van de Gemeente Deventer voor het ontsteken van het paasvuur op 1ste paasdag)

De buurtvereniging Dortherhook gaat ook dit jaar (20 april) een mooi paasvuur evenement organiseren, met grote tent en live band!, maar wel op een andere locatie dan vorig jaar. Dit jaar zal het plaatsvinden aan de Oxersteeg ter hoogte van de Paddensteeg.

Als live muziek hebben we dit jaar de Tennesse Aces op het podium staan die worden afgewisseld met DJ Ferdy van Keulen.

We bouwen weer een mooie paasbult, om deze oude traditie te beleven voor jong en oud.

Snoeihout te brengen is niet meer mogelijk, maar op 1ste Paasdag is iedereen van harte welkom, die het paasvuur een warm hart toedraagt. want dan wordt traditie getrouw het vuur ontstoken en houden we ook weer de inmiddels traditionele fakkel optocht, die ongeveer om 20:30 zal starten. De fakkels worden vanaf 19:30 uur verkocht bij de ingang van het paasvuur terrein. De fakkels kosten €3,- per stuk.

]]>
Happen en Stappen in Dortherhoek 2024 https://www.dortherhoek.nl/2024/10/19/happen-en-stappen-in-dortherhoek-2024/ Sat, 19 Oct 2024 12:10:38 +0000 https://www.dortherhoek.nl/?p=4217 Lees verder Happen en Stappen in Dortherhoek 2024 →]]> De organisatie in handen van Erik, Wendy, Henk en Erica hebben voor het eerst in de geschiedenis van de buurtvereniging een wandeltocht georganiseerd in en rond het buurtschap Dortherhoek in de formule van happen en stappen.

We hebben ons verzameld bij de Familie Reilink aan de Gorsselseweg waar de 45 deelnemers eerst een kopje koffie of thee met een plak cake konden nuttigen om vervolgens op weg te gaan door de mooie omgeving over verrassende “paden”, om uiteindelijk bij de Groot Brinoord (fam Stegeman) te eindigen.

Het was een erg leuke wandelroute, die voor iedereen ook goed te doen was, met tussendoor nog een borrel met een borrelhapje en aan het einde een heerlijk warm buffet en nog even gezellig na te praten en borrelen in “keet koelkast” op Groot Brinoord.

[See image gallery at www.dortherhoek.nl] ]]>
Paasvuur Dortherhoek 2024 https://www.dortherhoek.nl/2024/02/08/paasvuur-dortherhoek-2023-2/ Thu, 08 Feb 2024 18:28:04 +0000 https://www.dortherhoek.nl/?p=4148 Lees verder Paasvuur Dortherhoek 2024 →]]> De buurtvereniging Dortherhook gaat dit jaar (31 maart) weer een mooi paasvuur evenement organiseren, met grote tent en live band!

Dit hebben we de Tawny Brothers op het podium afgewisseld met DJ Bart.

Wel weer met een kleinere paasbult, dan we in het verleden wel eens hebben gebouwd, maar het blijft bijzonder om deze oude traditie te beleven voor jong en oud.

Het is ook NIET mogelijk om snoeihout te brengen, dit ivm de beperkte afmetingen van de paasbult, alleen voor mensen die lid zijn van de buurtvereniging “Dortherhook” geldt een uitzondering. We rekenen wederom op uw begrip.

MAAR op 1ste Paasdag is IEDEREEN welkom, die het paasvuur een warm hart toedraagt. want dan wordt traditie getrouw het vuur ontstoken.

Nadere informatie volgt binnenkort.

]]>
Cocktail party bij de Brink https://www.dortherhoek.nl/2023/07/16/cocktail-party-bij-de-brink/ Sun, 16 Jul 2023 13:34:16 +0000 https://www.dortherhoek.nl/?p=4026 ]]> Fietstocht 2023 https://www.dortherhoek.nl/2023/07/16/fietstocht-2023/ Sun, 16 Jul 2023 13:32:17 +0000 https://www.dortherhoek.nl/?p=4024 Lees verder Fietstocht 2023 →]]> Zondag 2 juli hebben we de jaarlijkse fietstocht gereden. De start was bij de familie Lensink. Na een heerlijke een kop koffie met cake werd de route gefiets.

Het was een mooie tocht met afwisselende wegen en paden. Halverwege is er een stop geweest om te lunchen bij voormalig klooster Sion. Daar konden ook de kloosterkerk en tuin bezichtigen.

Het eindpunt was bij de familie Lensink.  Hier hebben we genoten van een heerlijke chinees buffet onder het genot van een drankje.

[See image gallery at www.dortherhoek.nl] ]]>
Paasvuur Dortherhoek 9 april 2023 https://www.dortherhoek.nl/2023/04/09/paasvuur-dortherhoek-9-april-2023/ Sun, 09 Apr 2023 12:53:59 +0000 https://www.dortherhoek.nl/?p=3988 Locatie: Paddensteeg (ter hoogte van nr.2)

Fakkelverkoop vanaf: 19:30 uur

Start fakkeloptocht: 20.15

Ontsteken paasvuur: 20:30 uur

]]>
Paasvuur Dortherhoek 2023 https://www.dortherhoek.nl/2023/01/30/paasvuur-dortherhoek-2023/ Mon, 30 Jan 2023 20:17:38 +0000 http://www.dortherhoek.nl/?p=3940 Lees verder Paasvuur Dortherhoek 2023 →]]> De buurtvereniging Dortherhook gaat dit jaar (9 april) weer een mooi paasvuur evenement organiseren, met grote tent en live band!

Wel met een kleinere paasbult, dan we in het verleden wel eens hebben gebouwd, maar het blijft bijzonder om deze oude traditie te beleven voor jong en oud.

Het is NIET mogelijk om snoeihout te brengen, dit ivm de beperkte afmetingen van de paasbult, alleen voor mensen die lid zijn van de buurtvereniging “Dortherhook” geldt een uitzondering. We rekenen wederom op uw begrip.

MAAR op 1ste Paasdag is IEDEREEN welkom, die het paasvuur een warm hart toedraagt. want dan wordt traditie getrouw het vuur ontstoken. We beginnen rond 20:15 uur met de fakkeloptocht voor de kinderen, aansluitend wordt dan het paasvuur ontstoken, zo rond de klok van half negen. De fakkels zijn te koop vanaf 19:30 uur bij de ingang van het terrein. Gebruik van eigen fakkels is niet toegestaan in verband met de veiligheid. Ook stellen we een maximum aantal 150 deelnemers in, net als in voorgaande jaren, dit is ook in verband met de veiligheid. Voor de allerkleinsten of kinderen die dat leuk vinden hebben ook “glow in the dark” lichtjes, hiermee mogen ze de hele avond lopen.

Het publiek hoeft niet bang te zijn om koud of nat te worden, want bij het vuur blijft men lekker warm en anders is er de grote verwarmde feesttent. We hebben weer een fantastisch muzikaal programma met de band “Kabaal” in combinatie met DJ. Kevin van de Bonke.

]]>
Fietstocht 2022 https://www.dortherhoek.nl/2022/09/18/fietstocht-2022/ Sun, 18 Sep 2022 16:47:40 +0000 http://www.dortherhoek.nl/?p=3895 Lees verder Fietstocht 2022 →]]> Zondag 26 juni hebben we de jaarlijkse fietstocht gereden. De start was bij Wim en Ali Lensink. Onder het genot van een kop koffie met cake werd de route doorgenomen.

Het was een mooie tocht van 34 kilometers. Halverwege is er een stop geweest om te lunchen bij Boerenbed Het wesselink in Schalkhaar

Het eindpunt was bij Bettie Gersen.  Hier hebben we genoten van een heerlijke BBQ onder het genot van een drankje.

[See image gallery at www.dortherhoek.nl] ]]>
Paasvuur 2022 https://www.dortherhoek.nl/2022/09/18/paasvuur-2022/ Sun, 18 Sep 2022 16:45:08 +0000 http://www.dortherhoek.nl/?p=3924

]]>